Recenze FERRINO

Ferrino LIGHTENT 2

Ověřený zákazník Noto.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. ledna 2012

Zakoupeno v Noto.cz

• Supr váha za dvouplastovy stan pro 2, kvalita, rychlá stavba stanu, par drobnych vychytavek

Stan vhodny na delsi akce, kdy vaha a kvalita je treba !

Ferrino SNE

Ferrino MTB

Ferrino MTB

Ověřený zákazník centrumsportu.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. srpna 2011

(naposledy upraveno 26. srpna 2011)

Zakoupeno v centrumsportu.cz

nevyzkoušeno

Ferrino SHABA 3

Ferrino SHABA 3

Ověřený zákazník centrumsportu.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. srpna 2011

Zakoupeno v centrumsportu.cz

• Výška a velikost stanu.
  • Váha, ale vzhledem k výšce to asi jinaik nejde.

Dáváme už přednost pohodlí. Víme co jsme kupovali. Zatím spokojenost.

Ferrino NIGHTEC 600 LITE PRO

Ferrino NIGHTEC 600 LITE PRO

Přidáno: 16. srpna 2011

• lehký
  • malý
  • ideální pro transport
  • malá životnost
  • po roce užívání již nemá své původní vlastnosti (tepelný komfort)

Spacák je vhodný spíše pro užití v létě a pro časté transporty.

Ferrino Chaos 2

Ferrino Chaos 2

Přidáno: 10. července 2011

Zakoupeno v Maxsport.cz

• Velikost po sbalení (menší než nafukovací karimatka)
  • Hmotnost kolem dvou kil - tím pádem mobilita
  • Rychlá a jednoduchá stavba
  • Dva vchody
  • Díky takřka kolmým stěnám mohou ve stanu sedět dva
  • Pohodlné spaní pro dva lidi
  • Šest vnitřních kapes
  • Apsida by mohla být o něco větší, aby se tam vešlo víc věcí, ale vzhledem k zaměření vlastně dostačuje.

Sháněli jsme stan na vodu, aby v sudu nezabral příliš místa a potažmo na tramp, aby moc nevážil. Po dlouhém hledání jsme se nakonec rozhodli pro tento stan a myslím, že jsme udělali dobře. Jeho mobilita je vysoká, snadno se staví a má výborný poměr výkon/cena. U ostatních stanů v podobné cenové relaci vždy něco chybělo. Buď měly větší hmotnost (při nošení v batohu rozhoduje každé deko), neměly dva vchody nebo jejich konstrukce nepatřila k nejstabilnějším. Tento stan je kopií profesionálního stanu, který ovšem stojí kolem šestnácti tisíc. Ze svého vzoru si vzal to nejlepší a doplnil to pár drobnostmi, které potěší (více kapes, o něco větší apsida). Přes kvalitní zpracování (v rámci možností) zachoval nízkou cenu. Nízká hmotnost je dána duralovými tyčkami a celosíťovým tropikem. To zároveň umožňuje výborné odvětrávání a ani v tom největším parnu není ve stanu na padnutí. Zároveň vydržel bez problémů vytrvalé deště a celkem silný vítr. Dokonce se díky terénu pod stanem vytvořilo "jezero" a přitom uvnitř bylo sucho.

Ferrino Nemesi 1

Ferrino Nemesi 1

Přidáno: 27. června 2011

• Rozměr a váha ve sbaleném stavu, cena.

Ideální samonosný stan pro jednu osobu na cyklotreky nebo pěší treky. Minimální rozměry a váha ve sbaleném stavu. Dvě apsidy na uschování věcí. Velmi jednoduchá a rychlá stavba i sbalení, kvalitní provedení a desing. Dobré odvětrání - bez kondenzace na tropiku. Dobrá alternativa k MSR Hubba, při výrazně menším rozměru ve sbaleném stavu a za méně než poloviční cenu. Skutečná váha sbaleného kompletu, vč. opravné sady, je 1620g (váženo), rozměr 34x13cm!

Ferrino Geo 4

Ferrino Geo 4

Přidáno: 25. února 2011

• výška 180 cm
  • 2 vchody
  • kvalita zpracování
  • cena - tu myslím celkově vzato, jinak v tomto obchodě jsem byl s akční cenou vlastně i spokojen, vzhledem k cenám v ostatních obchodech.

Kvalitní stan, který má výhody i ve své výšce, protože takhle vysokých stanů typu "iglů" je na trhu poměrně málo

Ferrino DROP

Ferrino DROP

Přidáno: 31. ledna 2011

• Místo i pro batoh na zádech
  • Kvalitní materiál
  • Zůstanete v suchu i v těch nejprudších deštích
  • Oproti jiným pončům vysoká cena

Pončo mám o mnoho radši, než tradiční pláštěnku. Je velice skladné, váží málo a hlavně je o mnoho praktičtější. Už několikrát se mi stalo, když jsem na výletě v horách, že přišel z ničeho nic silný déšť a v tu chvíli si nedokážu představit, že bych na sebe rval pláštěnku. S pončem to je jednoduché, pokud máte batoh na zádech, přehodíte přes sebe pončo, takže zůstanete v suchu nejen vy, ale i batoh, což vám ušetří hodiny následného sušení věcí. Pončo má dvě velké kapsy, které jsem nikdy nevyužil, protože při dešti do nich nateče voda. Voda se na ponču nedrží, takže po dešti stačí pončo párkrát proklepnout a téměř suché vrátit do obalu a zpět do batohu. Jedinou nevýhodou je vyšší cena, ta je ale oprávněná, protože toto pončo se v žádném případě nedá srovnávat s igelitovými náhražkami, které většinou použijete pouze několikrát, než budou na zahození.

Ferrino Extreme termoska 1 l black

Ferrino TAZZA CON MOSCHETTONE

Ferrino TAZZA CON MOSCHETTONE

Ověřený zákazník Quill outdoor Ověřený zákazník

Přidáno: 12. prosince 2010

(naposledy upraveno 12. prosince 2010)

Zakoupeno v Quill outdoor

• Originální termohrnek spojující praktičnost se zajímavým designem.
  • Hrnek není moc velký - kdo čeká velikost klasického "plecháčku" na čundr, bude zklamaný.

Jako dárek tento hrnek určitě potěší.

Ferrino Shaba 4

Ferrino Shaba 4

Přidáno: 29. srpna 2010

Zakoupeno v Maxsport.cz

• Prostorný po všech stránkách (jak samotný spací prostor, tak výška i předsíňky)
  • Dva vchody
  • Dobře řešení větrání.
  • Dobrý poměr cena a velikost
  • Váha
  • Škoda že u hlavního vchodu nejsou ješte vzpěry - podpěry vchodu, i když je vidět, že je to pro ně připravené - dokoupíme.

Stan jsme měli hned vyzkoušet v deštivém a vlhkém počasí a jsme spokojeni....

Ferrino TODOMODO RP

Ferrino TODOMODO RP

Přidáno: 2. dubna 2010

• je z materiálu který je odolný vůči oděru
  • pěkná barva
  • prodloužený zadní díl

Přiznám se že tohle pončo jsem si koupila hlavně kvůli barvy. A taky se mi na něm líbila kapsa která se dá využít jako transportní obal. Jsou na něm očka a tak se dvě stejná ponča dají spojit a využít pro vícero využití, třeba jako stěna proti větru, stanová celta nebo plachta. Miluji houbaření a ráda v něm chodím do lesa na houby. Má prodloužený zadní díl a tak nehrozí že promoknu i když chodím pod stromy a keři v mírném předklonu.

Zobrazuji 481 - 493 ze 493 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]