Recenze FERRINO

Ferrino Shaba 4

Ferrino Shaba 4

Přidáno: 14. září 2012

• Opravdu veliký stan vhodný pro rodiné kempování, 2 dospělí a 3 děti (5-8 let) se sem pohodlně vešli.
  • Vyzkoušeno v přívalovém dešti a bouřkách - obstál na výbornou
  • Výborně řešené větrání vchody jsou proti sobě, kolmo na střešní větrání
  • Zevnitř se v noci potí - ráno musíme dát pozor , aby jsme se neumočili při vycházení ze stanu
  • Opotil se ikdyž jsme v něm nespali

Výborný stan pro větší rodinu
Snadné složení (1 dospělá osoba a 1 dítě 8 let)
Vzhledem k velikosti stanu přijatelná hmotnost
Jediná vada je pocení stanu - ale

Ferrino Aquastop XL

Ferrino Aquastop XL

Ověřený zákazník KASA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. srpna 2012

Zakoupeno v KASA.cz

• cena,velikost

Něměl jsem možnost delšího testování. Nicméně vak skončil pod vodou na cca 2 minuty. Po otevření bylo vše suché,jen pár kapek,které dovnitř napadaly při otevření. Za tuto cenu si myslím,že je to dobrý kup.

Ferrino NIGHTEC 600 LITE PRO

Ferrino NIGHTEC 600 LITE PRO

Přidáno: 20. srpna 2012

Zakoupeno v FERRINO

• malý a lehký ve složeném stavu
  • teplý
  • možnost sepnout 2 spacáky k sobě
  • rozepínání až dolů
  • zatím nic

Se spacákem jsem spokojen.
Naplnil má očekávání, která jsem do něj vkládal.
S výrobky značky Ferrino jsem spojen.

Ferrino LIGHTEC 750 DUVET WTS

• malý
  • lehký
  • teplý
  • levný

Hledal jsem lehký, ale dostatečně teplý třísezónní spacák za rozumnou cenu. Z široké nabídky spacáků jsem vybíral opravdu dlouho a myslím, že to stálo za to. Ferrino Lightec 750 duvet W.T.S dokonale splnil moje požadavky, mohu jedině doporučit.

Přidáno: 4. srpna 2012

• hmotnosť
  • spracovanie
  • uchytenie predsienky
  • na vnútornej vrstve hore je vidieť na spojoch väčšie medzery, ktoré zatiaľ nebránia vo funkčnosti - mám stan z výpredaju z výstavy, takže to môže byť spôsobené aj tým

Prežil rock for people aj pohodu s búrkami . Jediná nevýhoda je ukotvenie predsienok, ktoré v mokrej zemi pri silnom vetre kotvenie samo nudržalo. Narozdiel od množstva iných stanov, môj ostal na mieste a suchý vo vnútri.
Keď som raz dal krátku tyčku pri stavaní nad hlavnú tyčku, nakondenzovaná voda vo vnútri mi na mieste kde sa spájali kvapkala. Podľa návodu nevidno kadiaľ má ísť, ale z mojich skúseností vyhráva popod hlavnú. Vtedy problém nenastával.
Vďaka hmotnosti a rozmerom a tomu čo prežil za krátky čas by som si ho kúpil znovu.

Ověřený zákazník Nejlepší-Sport.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. července 2012

Zakoupeno v Nejlepší-Sport.cz

• Lehký, ve složeném stavu velmi malý, kvalitní duralové tyče, originální konstrukce zajišťující dostatek prostoru nejen uprostřed stanu.
  • Velmi jednoduše jej postaví i jeden člověk-nepromokavý návod součástí obalu :-)
  • I při otevřeném ventilačním otvoru se vnitřek stanu orosí, ovšem bez vlivu na pohodlí nocležníků.
  • Druhá apsida mohla být také plnohodnotná.
  • Hliníkové kolíky jsou použitelné jen na velmi kvalitním trávníku, případně jiné pravidelně udržované ploše, není problém je ohnout i v ruce. V případě používání v extrémnějších podmínkách nutnost dokoupení kvalitnějších.

Originální konstrukce zajišťující nadstandardní vnitřní prostor a zároveň zcela bezproblémovou manipulaci při stavění a rozebírání stanu. V extrémních podmínkách zatím nezkoušeno, ale podlážka i tropiko vypadají důvěryhodně.

Ferrino CONTENITORE PIEGHEVOLE

Ferrino Aquastop S

Ověřený zákazník centrumsportu.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. července 2012

Zakoupeno v centrumsportu.cz

chybí pás kterej by se dal přehodit na záda

Ferrino Spectre 2

Ferrino Spectre 2

Ověřený zákazník Maxsport.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. června 2012

Zakoupeno v Maxsport.cz

• nízká váha,velikost po zbalení,snadné postavení

ideální pro cyklisty určitě doporučuji

Ferrino Tribe 3

Ferrino Tribe 3

Přidáno: 21. června 2012

Zakoupeno v Ferrino.paranal.cz

• jednoduchá rychlá stavba překvapila kvalita zpracovani

vše ok

Přidáno: 13. června 2012

• kvalitní zpracování
  • příjemná rukojeť z EVA materiálu
  • snadno nastavitelné vypolstrované pásky
  • rychloupínáky se dají regulovat snadno bez nástrojů
  • váha obou holí opravdu jen 500g (doma zváženo)
  • karbidový bodec
  • dva typy sněhových talířů
  • bezpečnostní gumový kryt použitelný na tvrdém povrchu
  • plastová přepravní spojka holí
  • ve složeném stavu neplandá dolní konec (což se u některých stává)
  • velmi dobrá cena

Jednoduché plně funkční hole bez zbytečných modních dizajnových výstřelků.Máme je s přítelkyni a snadnost nastavení a příjemné držení nás nadchla.Firma Ferrino dodává materiál i italské armádě, záchraným složkám a expedicím, což také zaručuje určitou kvalitu.

Ferrino Yukon PRO SQ

Ferrino Yukon PRO SQ

Přidáno: 3. června 2012

• Malé balení, lehký.
  • Pod širým nebem ne moc teplý.

Dekový

Ferrino MTB

Ferrino MTB

Přidáno: 31. května 2012

Zakoupeno v Ferrino.paranal.cz

• Váha a velikost sbaleného stanu.
  • Nejkratší tyčky (38cm)
  • Výrobcem deklarované unikátní větrání moc nefunguje a řešení velkého vstupu je vyřešeno dost nešťastně,protože při každém otevření voda sražená na plachtě nateče dovnitř na podlážku a rovnou do spacáku.
  • Odolnost proti větru je dost mizerná zejména v příčném směru a myslet si,že se vítr do rána neotočí,je dost naivní.

Jasnou výhodou jsou transportní rozměry a váha.Pro jednoho dostatečná velikost pro přespání včetně včetně bagáže.Pro dva jako nouzovka.Nevýhodou kromě zatékání vstupem je i to,že stan nelze ráno otočit,aby se rychle usušil a dal se sbalit suchý.
Doporučení ??? Záleží na požadavcích. Rozměry a váha nevýhody asi kompenzují.Komu ale nevadí,že ponese o kilo víc,měl by se poohlédnout po jiné konstrukci.

Přidáno: 23. května 2012

Zakoupeno v Ferrino.paranal.cz

Dobře se dají nastavit a pohodlně se snimi chodí

Ferrino Yukon Plus

Ferrino Yukon Plus

Přidáno: 19. května 2012

• krásná barva
  • nekvalitní švy
  • celkově chatrné

Nemám žádné zkušenosti s tímto spacákem, až na to když jsem poprvé utahoval šňůrkou kapuci a roztrhly se mi boční švy, mám tam asi 10 cm dlouhou díru
Je to opravdový kšunt

Ferrino POSATE

Ferrino POSATE

Ověřený zákazník Sport KAMZÍK Ověřený zákazník

Přidáno: 18. května 2012

Zakoupeno v Sport KAMZÍK

• Je to nerez, je to lehké
  • je to z příliš tenkého plechu, ohýbá se to.

Spíš jako jednorázová nouzovka

Přidáno: 6. května 2012

• Ideálny ako nôž na stravovanie v práci, škole atď...
  • Celokovové spracovanie.
  • Pribalené červenočierne púzdro na opasok (zaistenie noža suchým zipsom) pasuje aj pre viacvrstvové nože podobnej veľkosti (napr. v mojom prípade 85mm trojvrstvový nôž Wegner Evolution S 16, ale napcháte tam aj štvorvrstvový švajčiarsky nôž aspoň do dĺžky 93mm).
  • Kupované za 49Kč v akcii, takže rozhodne veľmi dobrá hodnota za danú cenu, ktorá je vďaka pribalenému púzdru adekvátna aj pri 3x tejto ceny.
  • Nôž je pri zavrenej ližičke veľmi ťažko otvoriteľný.
  • Oproti originálnym švajčiarskym nožom prichádza od výroby relatívne tupý a vzhľadom na nižšiu kvalitu ocele podobnú ostrosť ani po brúsení nedosiahnete (kvalita čepele na Wengeroch je úplne inde, samozrejme ale aj cena).
  • Napriek tomu, že má nôž kovové stierky, jedna strana pruží (možná vada kusu, alebo designový zámer pre jednoduchšie otváranie ližičky, ktorej vysunutie je nutné pre jednoduché vyklopenie noža).

Nôž som kúpil v akcii a za danú cenu sa vážne nieje veľmi načo sťažovať nakoľko už samotné dodávané púzdro na opasok má pomerne vysokú hodnotu (pri porovnaní cien púzdier na nože podobnej veľkosti značky Victorinox a Wenger).
Nôž slúži primerane svojej cene, nejaké zázraky od kvality čepele tak nemôžete čakať, oceľ je pravdepodobne nízkouhlíkovka, podobná tým ktoré nájdete v príboroch s nižšou stabilitou ostria.
Na svačinu do práce, alebo ako núdzová náhradu domáceho príboru (vydlička úspešne testovaná na číne) napr. na internáte (koleje) ale slúži veľmi dobre a za danú cenu sa jedná o riešenie s primeraným a plne dostačujúcim spracovaním.

Ferrino Extreme termoska 500 ml černá

Ferrino Extreme termoska 500 ml černá

Přidáno: 11. února 2012

• super dlouho drží teplotu skvělí vzhled koupila jsem ji pro syna do školy ráno naleju akorát na pití a drží cely den máme 0,50l.neprotéká

Ověřený zákazník Svět hor Ověřený zákazník

Přidáno: 6. února 2012

Zakoupeno v Svět hor

• Nerez, cena
  • Vidlička a nůž na stejné straně

Za tu cenu super na cesty nejen do přírody

Ferrino Rebel černé

Ferrino Rebel černé

Ověřený zákazník Obchody24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. února 2012

Zakoupeno v Obchody24.cz

• Waterproof, high quality materials.
  • Not very warm.

they are good gloves, and will serve their purpose, but are not suitable for colder weather, like -10.

Zobrazuji 461 - 480 ze 493 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25